درباره ما

کلینیک کاردرمانی و فیزیوتراپی آفتاب در سال 1390 و توسط جمعی از متخصصین کاردرمانی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران احداث شد.

خدمات ما

تماس با ما

کلینیک آفتاب واقع در آدرس تهرانپارس- فلکه سوم- خیابان 196 غربی- نبش خیابان طاهری- پلاک 34 واحد11 ساختمان پزشکان تهرانپارس میباشد.

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل کلینیک آفتاب

کاردرمانی یعنی یک نوع درمان که باعث بهبود توانایی در انجام فعالیت های مورد نیاز در زندگی میباشد. هدف از کاردرمانی رواج دادن بالاترین سطح عملکرد در زندگی روزمره است.و اینکه کاردرمانی عبارت است از فعالیت ها و ورزشی هایی که به افرادی که دچار آسیب و اختلالات ذهنی و جسمی ، روانی و اختلال یادگیری میباشندکه برای جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامت آنها کمک مینمایند و اینکه خودشان مستقل برای انجام کاری فردیشان باشند.

و کاردرمانی در منزل اینکه به طور کلی تمامی افرادی که در اثر حادثه تصادف یا مادر زادیی و اختلالات جسمی و ذهنی و روانی میباشند با کلینیک آفتاب تماس بگیرند و از ناتوانی ها و اخلالاتشان جلوگیری نمایند. به استقلال برسندو خودشان کارهای روزمره خود را انجام بدهد.و اینکه کلینیک آفتاب این دوره درمانی را مختص سن خاصی نمیداند و برای تمامی سنین ،کودکان و نوزادان تا سالمندان را تحت درمان قرار میدهند.

کاردرمانی چیست؟

کادرمانی به این معنی است که فرد بر اساس و پایه منابع خود بتواند به بیشترین استقلال برای انجام فعالیت های روزانه خود که به آن نیاز دارد و میخواهد انجام دهددست یابد.و هدف و تلاش کاردرمانگر این استکه این استقلال را برای بیماران خود فراهم میسازدو اینکه افراد بتوانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهند.و فردی که بدلیل مصدومیت بیماری و ناتوانایی نتواند ، مراقبت های شخصی ، امور خانه ، ادره و .. را نتواند به خوبی انجام دهد از درمانگر کمک میگیرد که کلینیک آفتاب تمام وقت در خدمت شما عزیزان میباشند.هدف از کاردرمانی در منزل توسط تیم متخصص کلینک آفتاب ترویج بالاترین سطح عملکرد در زندگی روزمره است.متخصصان کاردر مانی در منازل کلینیک آفتاب برای درمان و جلوگیری از بیشتر نشدن بیماری نهایت تلاش خود را مینمایند و با استفاده از برترین و شیوه ها و روش های روز  استفاده از ابزار های بسیار عالی برای جلوگیری از درمان استفاده مینمایند و با خوش مشربی در خدمت شما میباشند و روز به روز حال بیمار را شما را بهبود میبخشدو تاثیر آن را در زندگیشان نشاهده مینمایند.عزیزان و همراهان با کلینک آفتاب تماس نمایید و مستقل زندگی و کارهای روز مره خود را انجام دهید.

آموزش کاردرمانی  –  کاردرمانی در خانهکاردرمانی چیستکاردرمانی در خانه بیمارفیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپی در منزل – مرکز توانبخشی

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

کلینیک کاردرمانی تهران

کلینیک کاردرمانی آفتاب برای بیماران خود از بهترین درمان ها و به روز ترین سرویس ها استفاده مینمایند.و اینکه کاردمانی یکی از شاخه های توانبخشی میباشدکه تمام ابعاد یک فرد را از نظر روحی و روانی ، جسمی و را در برمیگیرد.و به همین دلیل کلینیک کاردرمانی آفتاب برای بیماران خود با ارائه تکنیک ها و شیوه های درمانی مناسب به اختلالات ذهنی و جسمی و حرکتی آن ها کمک مینماییم و. تا فر توان انجام کارهای روز مره خود را داشته باشد.

کاردرمانی در خانه – فیزیوتراپی در منزل – کاردرمانی در منازل – تمرینات کاردرمانی

کاردرمانی در منزل خدمات

کلینیک کاردرمانی آفتاب این امکان را برای بیمارانی که توان رفتن به کلینیک را ندارند را فرام آورده و اینکه با فرستادن متخصصین و افراد مجرب کاردرمانی در منزل به منازل شما عزیزان بهترین تمرینات کاردرمانی و شیوه های به روز کاردرمانی جهت بهبود هرچه زودتر بیمار انجام میدهند.و تلاشان این است تا فرستادن افراد مجرب و توانا به منزل بیمار باعث سلامتی بیمار شوند. و اینکه کاردرمانی و درمان فرد در منزل انجام شود.

کاردرمانی در منزل بزرگسالان

کاردرمانی در منزل برای افراد سالخورده و بزرگسالی که به سکته مغزی ، آسیب نخاعی ، بیماران MS ، افرادی که مشکلات عضلانی ، و عصبی ، آسیب ها و اختلات و مشکلات شناختی و درکی ، افراد با مشکلات پارکینسون مواجه می باشند می توانند تنها با یک تماس با متخصصین کلینیک کاردرمانی آفتاب تماس نمایید. و متخصصین و پزشکان کاردرمانی در منازل به خانه های شما آمده و به بهبود هرچه سریعتر بیمار شما کمک مینمایند.

کاردرمانی تهرانکاردرمانی در تهرانفیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپیکاردرمانی منزلکاردرمانی کودکانمرکز توانبخشی

با ما تماس بگیرید