جستجوی دکتر

فیزیوتراپی در منزل

می 29, 2014

 

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل (physiotherapy) از دو کلمه فیزیو یعنی طبیعی و جسمانی و تراپی یعنی درمان درست شده است.که روش هایی از درمان است برای بیماری های عصبی – ماهیچه ای و اسکلتی و … است که کلینیک آفتاب با استفاده از به روز ترین روش ها و تجهیزات مکانیکی روز و جریان های الکتریکی و تمرینات ورزشی متنوع و خاص به بیماران در سلامت و بهبود زندگیشان کمک مینماید.فیزیوتراپیست های ما از گرما – نور – ورزش – پرتوهای فرابنفش و .. استفاده مینمایند .تا از بیماری ها پیشگیری و باعث سلامتی و بهبود زندگی شما عزیزان شود.تمرینات فیزیوتراپی تمریناتی حرکتی و فیزیکی است که برای کاهش درد مفاصل و تحرک انجام میدهند و اینکه باعث تحرک میشود و اختلالات عصبی – ماهیچه ای و اسکلتی را بهبود میبخشد. و ما به بیماران کمک مینماییم تا در آینده مستقل باشند و برای انجام کارهای روزمره نیازی به فرد دومی نباشد.

فیزیوتراپیست ها در کلینیک آفتاب

فیزیوتراپیست از طریق عوامل فیزیکی و مکانیکی ، برترین تکنیک ها و تمرینات طبی با آگاهی از آناتومی مفاصل و عضلات فرد بیمار ، نوروساینس (علوم اعصاب) ، فیزیولوژی اعصاب (نوروفیزیولوژی)و .. به درمان بیماری ها و اختلالات عصبی و عظلانی ، اسکلتی میپردازند.و اینکه بخشی از سلامت انسان است و هدف آن افزایش عملکرد ، استقلال و بهبود کیفیت زندگی افراد میباشد.آنها سلامت افراد را در تمام رده های سنی حفظ میکنند، به بیماران کمک میکنند تا از بیماری ها و درد هایی که رنج مبرند کمتر شده و بتوانند بیماری ها را کنترل نمایند.انتخاب فیزیوتراپیست خود برای بیمار بسیار مهم می باشد که فیزیوتراپی در تهران که بخشی از کلینیک آفتاب می باشد از متخصصص ترین افراد استفاده مینمایند.برای یماران شما از برترین و بهترین شیوه ها و روش ها برای درمان و اختلالات بیماران استفاده مینمایند.پس با کلینیک آفتاب و فیزیوتراپی در منزل تماس نمایید و نگران هیچ چیز نباشید.

فیزیوتراپیفیزیوتراپی در خانهکاردرمانی در منزلفیزیوتراپیستکودکانکاردرمانی در منزلکاردرمانی کودکانمرکز توانبخشی  –  فیزیو تراپی تهرانفواید فیزیو تراپیفیزیو تراپی در تهران –

قیمت فیزیوتراپیفیزیوتراپی چیستفیزیو تراپی در خانه

فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در منزل شیوه ای از درمان است که متخصصان ما به خانه و منازل شما آمده به درمان شما عزیزان کمک میکنند.برای درمان شما عزیزان تمام تبلاش خود را مینمایند تا سلامتی خود را دوباره بدست آورید و مستقل کارهای روزه مره خود را انجام بدهید. تنها با فیزیوتراپی در منزل در کلینک آفتاب تماس نمایید که با کادری متخصص و جوان و خوش مشرب به درمان هرچه زودتر شما عزیزان کمک مینمایند.

فیزیوتراپی در منزل

تجهیزات اختصاصی فیزیوتراپی در منزل

  • هیدروتراپی
  • مکانوتراپی
  • الکتروتراپی

خدمات فیزیوتراپی

فیزیوتراپی ، خدمتی ست که تنها توسط فیزیوتراپیست های متخصص کلینیک کاردرمانی آفتاب به بهترین شیوه ها و روش های درمانی انجام میدهند و اینکه دارای تشخیص بیماری ، ارزیابی ، برنامه ریزی برای درمان بیماران ، بررسی وضعیت بیماران و .. را انجام میدهند.و بیمارانی که توانایی آمدن به مطب و کلینیک را ندارد متخصصین کلینیک آفتاب به منزل شما عزیزان می آیند و خدمات و درمان های لازم را برای شما عزیزان انجام میدهند

فیزیوتراپی در خانهفیزیوتراپی در تهرانکاردرمانی در منزل – مرکز توانبخشی کاردرمانی تهرانفیزیوتراپی

موارد ایمنی در فیزیوتراپی در تهران

در محیط درمان باید پله یا شیب تند که امکان زمین خوردن بیماران را دارد وجود نداشته باشد.اتصال ایمنی به زمین (ارث)را نداشته باشد.اجسام با لبه های تیز و .. در محل وجود نداشته باشد. و در کلنیک کاردرمانی آفتاب همه این موارد کامل رعایت شده است و محیطی کاملا استاندارد برای شما عزیزان فراهم نموده ایم.

فیزیوتراپی تهران  –  فیزیوتراپیفیزیوتراپی در خانهفیزوتراپی

اهداف فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در تهرانفیزیوتراپی منزل تهرانفیزیوتراپی در منازل شرق تهران – فیزیوتراپی در غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

کلینیک کاردرمانی آفتاب در تهران به شما این امکان را میدهد که تمرینات و ورزش های لازم کاردرمانی را در منزل انجام بدهید و اینکه فیزیوتراپیست ها و افراد با تجربه و متخصص کلینیک کاردرمانی آفتاب در خدمت شما میباشند و با برترین ر.ش های درمانی به منزل شما عزیزان می آیند و در بهبود بیماری ها و توانبخشی دوباره به شما عزیزان کمک مینمایند.

 

 

 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده توسط admin| برچسب ها:
Call Now Buttonتماس با کلینیک