جستجوی دکتر

کاردرمانی در تهران

آوریل 17, 2014

 

کاردرمانی در تهران

خدمات کاردرمانی در تهران

کاردرمانی در تهران | مجموعه اختلالات که متخصصين کاردرماني ذهني اين مرکز به درمان آنها مي پردازند شامل موارد ذيل مي باشد:
بازي درماني گروه درماني کودکان با نيازهاي ويژه (کم توان ذهني) اختلال یادگیری (ناتوانی شناسایی کلمات، ضعف در درک مطلب مفاهیم درسی، غلط و کند خوانی (روخوانی)، ضعف در دیکته، ریاضی و…) (خواندن، ديکته، رياضيات ) توجه و تمرکز اختلالات بيش فعالي و کمبود توجه (ADHD ) کودکان دير آموز اختلالات نافذ رشد ( اوتيسم ، آسپرگر و……) بيماريهاي متابوليکي، سندرم داون، سندرمهاي ژنتيکي اختلالات حسي از قبيل بيش حسي، کم حسي، عدم کاربرد يکي از اعضاي بدن و انکار عضو اختلال رفتاري کودکان (نافرمانی، پرخاشگری، تیک، گوشه گیری، ناخن جویدن ، شب ادراری و …) اختلال اضطرابی (اضطراب جدایی، وحشت از حیوان و… ، گنگی اختیاری و…) انجام تست هوش تحت نظر متخصص مجهز به سيستم اتاق تاريك جهت درمان اختلالات توجه و تمركز، اختلال يادگيري ، بهبود هماهنگي چشم و دست ، شناخت بدن و… بخش كاردرماني ذهني مجهز به سيستم نرم افزاري ويژه كاركردهاي اجرايي و شناختي مغز شامل توجه و تمركز، حافظه كوتاه مدت، حافظه بلند مدت و…مي باشد.

کادرمانی در تهران سالمندان

تلاش و هدف ما این است که به سالمندان کمک نماییم تا کارهای روز مره خودشان را بهتر انجام دهند و نیاز به افراد دیگری نداشته باشند چراکه با بهترین روش ها و شیوه های درمانی به بهبود شما عزیزان کمک مینمایند و اهداف ما شامل :

1-تقویت توانایی ها و حفظ موجود در فرد سالمندان در همه جهات 2- تقویت قدرت انگیزه و ارتباطات اجتماعی 3- حفظ و تحرک فیزیکی در بالاترین حد ممکن -زیرا عدم تحرک به خودی خود منجر به از بین رفتن فیزیکی و روانی میشود.

فوایدی کاردرمانی در تهران

اولین مزیت این درمان این است که شما عزیزان دیگر برای انجام کارهای روزمره خود نیازی به فرد دیگری ندارند و خودشان میتوانند کارهای روزمره خودشان را انجام دهند. با متخصصینی که در کلینیک کاردرمانی آفتاب مشغول خدمت به افراد میباشند آنها را بی نیاز نموده و میتوانند خودشان کارهایشان را انجام دهند . کلینیک کاردرمانی در تهران با متخصصین و فیزیوتراپیست هایی باتجربه در خدمت شما عزیزان میباشیم.

کاردرمانی در تهران  –  کاردرمانیکاردمانی کودکانکاردرمانی در منزلفیزیوتراپیمرکز توانبخشیتوانبخشیفیزیوتراپی در منزل

کاردرمانی در تهران

کلینیک کاردرمانی آفتاب

کلینیک کاردرمانی آفتاب در خدمت شما عزیزان و همراهان میباشند و اینکه تمام وقت با متخصصان و فیزیوتراپیست ها در خدمتتان میباشند. کلینیک آفتاب از بهترین کلینیک های کاردرمانی در منزل در تهران میباشد.که آموزش های لازم برای فیزوتراپی را به شما عزیزان میدهند.آموزش مهارت های روزانه زندگی ، افزایش مهارت های بازی کردن و گزراندن اوقات فراغت ، توسعه مهارت های درکی ، حرکتی ، حسی .. توسط فیزیوتراپیت های کلینیک آفتاب ارائه میشود.

کاردرمانیکاردرمانی در منزلکاردرمانی تهرانکاردرمانی در منزل

اهداف کاردرمانی در تهران

کلینیک کاردرمانی در تهران بهبود و آسان نمودن مهارت های حرکتی ظریف FINE، انطباق فعالیت ها با شرایط و توانایی های کودکان ، مهارت های پیش نوشتاری ، افزایش دادن قدرت عضلانی و تحمل فیزیکی ، مشاوره به والدین و مراقبین و .. از اهداف کاردرمانی تهران میباشد. که تمام وقت در خدمت شما عزیزان با برترین روش ها و شیوه های درمان میباشند.

بازگرداندن بیمار به استقلال یا اینکه بازگراندن سطح عملکرد بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن ، ارتقاء و پیشرفت زندگی بیمار و رضایت بخشی بیمار نسبت به زندگی قبل ، فیزیوتراپیست ها و متخصص در کلینیک کاردرمانی آفتاب برای بهبود و کیفیت زندگی هرچه بیشتر بیماران نهایت تلاش خود را مینمایند.

کلینیک کاردرمانی تهرانکاردرمانی تهرانکاردرمانی – فیزیوتزاپیتوان درمانی

کاردرمانی تهران

کاردرمانی تهران | کاردرمانی دست

اگر براثر حادثه یا مشکلاتی دیگر نمیتوانید از قسمت های فوقانی خود استفاده نمایید . متخصصان کلینیک کاردرمانی آفتاب تهران در خدمت شما میباشندو با برترین تکنیک ها و روش های درمانی به بهبود شما کمک مینمایند. چراکه مرکز توانبخشی کلینیک کاردرمانی  از برترین و باتجربه ترین متخصصان فیزیوتراپیست دارا میباشد .

فیزیوتراپی در منزلکاردرمانی در تهران – فیزیوتراپی در منزلکاردرمانی تهرانکاردرمانی در منزلمرکز توانبخشی – کاردرمانی کودکان

 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده توسط admin
Call Now Buttonتماس با کلینیک