جستجوی دکتر

کاردرمانی در منزل

آوریل 29, 2014

 

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل کلینیک آفتاب

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی یعنی یک نوع درمان که باعث بهبود توانایی در انجام فعالیت های مورد نیاز در زندگی میباشد. هدف از کاردرمانی رواج دادن بالاترین سطح عملکرد در زندگی روزمره است.و اینکه کاردرمانی عبارت است از فعالیت ها و ورزشی هایی که به افرادی که دچار آسیب و اختلالات ذهنی و جسمی ، روانی و اختلال یادگیری میباشندکه برای جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامت آنها کمک مینمایند و اینکه خودشان مستقل برای انجام کاری فردیشان باشند.

و کاردرمانی در منزل اینکه به طور کلی تمامی افرادی که در اثر حادثه تصادف یا مادر زادیی و اختلالات جسمی و ذهنی و روانی میباشند با کلینیک کاردرمانی آفتاب تماس بگیرند و از ناتوانی ها و اخلالاتشان جلوگیری نمایند. به استقلال برسند و خودشان کارهای روزمره خود را انجام بدهد.و اینکه کلینیک کاردرمانی آفتاب این دوره درمانی را مختص سن خاصی نمیداند و برای تمامی سنین ،کودکان و نوزادان تا سالمندان را تحت درمان قرار میدهند.

کاردرمانی چیست؟

کادرمانی به این معنی است که فرد بر اساس و پایه منابع خود بتواند به بیشترین استقلال برای انجام فعالیت های روزانه خود که به آن نیاز دارد و میخواهد انجام دهددست یابد.و هدف و تلاش کاردرمانگر این استکه این استقلال را برای بیماران خود فراهم میسازدو اینکه افراد بتوانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهند.و فردی که بدلیل مصدومیت بیماری و ناتوانایی نتواند ، مراقبت های شخصی ، امور خانه ، ادره و .. را نتواند به خوبی انجام دهد از درمانگر کمک میگیرد که کلینیک آفتاب تمام وقت در خدمت شما عزیزان میباشند.هدف از کاردرمانی در منزل توسط تیم متخصص کلینک آفتاب ترویج بالاترین سطح عملکرد در زندگی روزمره است.متخصصان کاردر مانی در منازل کلینیک آفتاب برای درمان و جلوگیری از بیشتر نشدن بیماری نهایت تلاش خود را مینمایند و با استفاده از برترین و شیوه ها و روش های روز  استفاده از ابزار های بسیار عالی برای جلوگیری از درمان استفاده مینمایند و با خوش مشربی در خدمت شما میباشند و روز به روز حال بیمار را شما را بهبود میبخشدو تاثیر آن را در زندگیشان نشاهده مینمایند.عزیزان و همراهان با کلینک کاردرمانی آفتاب تماس نمایید و مستقل زندگی و کارهای روز مره خود را انجام دهید.

آموزش کاردرمانی  –  کاردرمانی در خانهکاردرمانی چیستکاردرمانی در خانه بیمارفیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپی در منزل – مرکز توانبخشی

کاردرمانی در منزل

کلینیک کاردرمانی تهران

کلینیک کاردرمانی آفتاب برای بیماران خود از بهترین درمان ها و به روز ترین سرویس ها استفاده مینمایند.و اینکه کاردمانی یکی از شاخه های توانبخشی میباشدکه تمام ابعاد یک فرد را از نظر روحی و روانی ، جسمی و را در برمیگیرد.و به همین دلیل کلینیک کاردرمانی آفتاب برای بیماران خود با ارائه تکنیک ها و شیوه های درمانی مناسب به اختلالات ذهنی و جسمی و حرکتی آن ها کمک مینماییم و. تا فر توان انجام کارهای روز مره خود را داشته باشد.

کاردرمانی در خانه – فیزیوتراپی در منزل – کاردرمانی در منازل – تمرینات کاردرمانیکاردرمانی تهرانفیزیوتراپی در منزلمرکز توانبخشی

کاردرمانی در منزل خدمات

کلینیک کاردرمانی آفتاب این امکان را برای بیمارانی که توان رفتن به کلینیک را ندارند را فرام آورده و اینکه با فرستادن متخصصین و افراد مجرب کاردرمانی در منزل به منازل شما عزیزان بهترین تمرینات کاردرمانی و شیوه های به روز کاردرمانی جهت بهبود هرچه زودتر بیمار انجام میدهند.و تلاشان این است تا فرستادن افراد مجرب و توانا به منزل بیمار باعث سلامتی بیمار شوند. و اینکه کاردرمانی و درمان فرد در منزل انجام شود.

کاردرمانی در منزل بزرگسالان

کاردرمانی در منزل برای افراد سالخورده و بزرگسالی که به سکته مغزی ، آسیب نخاعی ، بیماران MS ، افرادی که مشکلات عضلانی ، و عصبی ، آسیب ها و اختلات و مشکلات شناختی و درکی ، افراد با مشکلات پارکینسون مواجه می باشند می توانند تنها با یک تماس با متخصصین کلینیک کاردرمانی آفتاب تماس نمایید. و متخصصین و پزشکان کاردرمانی در منازل به خانه های شما آمده و به بهبود هرچه سریعتر بیمار شما کمک مینمایند.

کاردرمانی تهرانکاردرمانی در تهرانفیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپیکاردرمانی منزلکاردرمانی کودکانمرکز توانبخشی

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل | گفتار درمانی در منزل

آسیب شناسی گفتار و زبان یا گفتار درمانی که در حقیقت با موضوع گسترده ای گفتار ، زبان ، بلع ، صوت درگیر است.و برخی از مشکلات مانند : مشکلات ارتباط اجتماعی ، پیدا کردن کلمات ، مشکلات خواندن و نوشتن ، مشکلات صوت و …که متخصصان در کلنیک کاردرمانی آفتاب با روش هایی کاملا به روز این مشکلات را در کمترین زمان رفع مینمایند.

کاردرمانی – فیزیوتراپی در منزل – توانبخشیمرکز توانبخشی – بازتواناییکاردرمانی بزرگسالانکاردرمانی جسمی –  کاردرمانی ذهنی

کاردرمانی در منزل | اختلالات دست

در این بخش برای افرادی که عملکرد مچ دست ها ، انگشتان ، کف دست ، دست دادن های دوستی ،و مهارت های حرکتی و لمسی و مهارت های نوشتن و رسم کردن و … مشکل دارند و اینکه به آسانی نمیتوانند انجام بدهند. به افزایش عملکرد و بهبود آن ها کمک مینمایم.که به طور قابل ملاحظه ای در پیشرفت و فعالیت های روزمره تداخل ایجاد مینماید.که فیزیوتراپیست های کلینیک کاردرمانی تهران با ارزیابی های حرکتی – حسی پیشگیری و  به درمان کودکان کمک مینمایند.

تعرفه کاردرمانی در منزل

تعرفه کاردرمانی در منزل بستگی به فاکتور های زیادی مانند نوع اردرمانی در منزل و تعداد ساعات هر جلسه دارد.

 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده توسط admin
Call Now Buttonتماس با کلینیک