جستجوی دکتر

کاردرمانی کودکان

آوریل 23, 2014

کاردرمانی کودکان

کاردرمانی کودکان در تهران

کاردرمانی کودکان خدماتی میباشد برای فرزندان و نوجوانان شما که در خانه یا مدرسه یا در حین انجام دادن کارها و بازی کردن ها مشکل دارند و به خوبی نمیتوانند انجام بدهند.و کلینیک کاردرمانی آفتاب این خدمت را ارائه میدهد تا کودکان و فرزندان شما عزیزان بتوانند توانایی خود را در زندگی روزمره بهتر نمایندو به طور کامی و موثرتر بتوانند کارهایشان را انجام بدهند.و ما با مشاوره دادن به شما عزیزان و خانواده ها در بهبود یافتن فرزندانتان کمک مینماییم تنها کافیست با ما همکاری نمایید و با ما تماس نمایید.

که کلینیک کاردرمانی آفتاب از سال 1390 مشغول به خدمت میباشدو توسط جمعی از متخصصین فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران افتتاح شده است.و اینکه شما عزیزان برای انجام خدمات کاردرمانی برای کودکانتان بهترین و معتبرترین کاردرمانی و فیزیوتراپی را انتخاب نماییدکه با تماس با کلینیک کاردرمانی آفتاب از این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم.

کاردرمانی ذهنی کودکان

متخصصین در کلینیک کاردرمانی آفتاب کودکان با کم توانی یا تاخیر ذهنی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات ژنتیکی ، اختلالات اضطرابی ، اختلالات نافذ رشد ، اختلالات متابولیک آماده کمک رسانی و رفع این بیماری های کودکان میباشند.

اینکه بعضی از کودکان از نظرسطح یادگیری دچار مشکل میشوند و آموزگاران مجبور میماید که به متخصصان معرفی نمایند تا به درمان آنها بپردازند و از اختلالات ذهنی و حرکتی و ادراکی آنها جلوگیری نمایند.این کودکان ممکن است از نظر وزن و قد ، رشد و صحبت کردن و بازی کردن با همسن سال هایشان هیچ گونه مشکلی نداشته باشند.اما هنگام خواندن و نوشتن دچار مشکل میشوند.کاردرمانی کودکان در کلینیک آفتاب به همین منظور در خدمت شما میباشند.و اینکه با خوش مشربی و شیوه ها و روش های کار آمد در درمان به کودکان شما کمک مینمایند. برای تمامی سنین به بهترین شیوه عمل مینماییم. و تمام وقت در خدمت شما میباشم.

کاردرمانی کودکان

کاردرمانیکاردرمانی در تهرانکاردرمانی تهرانکلینیک آفتاب کاردرمانیکاردرمانی کلینیک آفتابآموزش کاردرمانی کودکانکاردرمانی برای ایستادن کودککاردرمانی برای راه رفتن کودککاردرمانی کودک 

کاردرمانی کودکان برای ایستادن کودک

اگر کودکان شما در راه رفتن و ایستادن اخلالات و مشکل دارند و اینکه دیر راه رفتن کودکان خود را جدی بگیرد. و اینکه کودکی دارید که روی پنجه پا راه میرود ، این مشکلات را جدی بگیرید برای حل و درمان آن با کلینیک کاردرمانی آفتاب تماس نمایید.که متخصصان کاردرمانی نوزادان و کودکان در تهران در خدمت شما میباشند. با بهترین روش ها و شیوه های به روز درمانی به درمان هرچه زودتر کودکان شما عزیزان کمک مینماییم.

کاردرمانی کودکان|گفتار درمانی

اگر کودک شما در حرف زدن و تلفظ کلمات دچار مشکل میباشد و حرف زدن برایش سخت میباشد و رنج میبرد.در کلینیک کاردرمانی آفتاب شما میتوانید کودکان خود را در مدت کوتاهی که این مشکل را دارند رها نماییید. اینکه گفتار درمانی با رشد زبانی به کودک شما کمک مینماییدتا صحبت کردن و حرف زدن برایش آسان و مهارت های ارتباط و به خوبی حرف زدن را یاد بگیرد.

کاردرمانی کودک اوتیسمکاردرمانی کودک چیستکاردرمانی تاخیر حرکتیکاردرمانی کودک فلج مغزی

کاردرمانی کودکان | کاردرمانی حسی حرکتی کودکان

کاردرمانی تهران برای نوزادان و کودکانی که با مشکلات و اختلالات عضلانی ، اسکلتی ، مشکلات و اختلالات رشدی و تکامی ، اختلالات عصبی ، عضلانی مانند فلج مغزی (CP) ، روبه رو می باشند میتوانند به کلینیک کاردرمانی آفتاب مراجعه نمایید و به بهبود و سلامتی نوزادان خود کمک نمایند.

 کاردرمانی نوزادان  – کاردرمانی در منزلفیزیوتراپی در منزلمرکز توانبخشی 

کاردرمانی ذهنی کودکان

کاردرمانی ذهنی برای کودکانی که : کم توانی ذهنی ، کودکان اخلالات یادگیری در خواندن و نوشتن ، کودکان دیر آموز ، کودکانی که اختلالات رفتاری (پرخاشگر ، گوشه گیر ، شب اداری و ..)کودکان عدم کاربرد یکی ازاعضای بدن ، و هدف متخصصین کاردرمانی کودکان در کلینیک کاردرمانی  آفتاب شناشایی اختلالات و مشکلات ذهنی کودکان میباشد.

کاردرمانی تهرانکاردرمانی در منزل – کاردرمانی دست کودکانکاردمانی کودکان اوتیسمکاردرمانی برای نشستن کودک 

کاردرمانی کودکان

کاردرمانی کودکان | راه رفتن کودکان

بعضی اوقات مشکلات عضلانی و و استخوان بندی و و .. باعث دیر راه افتادن کدکان میشود.همچنین بیماری های نادری مثل فلج اطفال ، یا سندروم هایی مثل دیستروفی عضلانی که در آن عظلات به طور مادر زاد دچار مشکل میشوند.و باعث تاخیر در راه افتادن کودکان میشود.

کاشت حلزون شنوایی | کاردرمانی کودکان

مرکز کلنیک کاردرمانی آفتاب برای کودکان و نوزادارن شما عزیزان که کم شنوایی دارند با جراحی کاشت حلزونی به بهبود شنوایی آنان کمک مینمایند. اینکه با تجربیات و سوابق عملات جراحی که دارند توانسته اند بهترین سوابق و رضایت مندی را از خانواده ها داشته باشیم. پروتز کاشت حلزونی ابزاری الکترونیکی است که برای کودکان و بزرگسالان و تمام رده های سنی مورد استفاده میباشد ،از طریق عمل جراحی در گوش افراد کم شنوا یا ناشنو قرار میگیرد و باعث بهبود شنوایی افراد میشود. کاردرمانی تهران | کاردرمانی در منزل | کاردرمانی کودکان

 

ارسال شده در دسته‌بندی نشده توسط admin
Call Now Buttonتماس با کلینیک